«
  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Enpara Hangi ATM’lerde Geçerli?

Enpara Hangi ATM’lerde Geçerli?

Flower-Gallery-1-12

Enpara Hangi ATM’lerde Geçerli?

Aslında bakıldığında günümüz dünyasında dijital çağın artması ve internetin de yaygınlaşması ile birlikte Enpara kavramı ve buna bağlı olarak da Enpara hangi ATM’lerde geçerli sorusu gün yüzüne çıkmaya başlamaktadır. Herkesin bildiği gibi Enpara QNB Finansbak’ın oluşturmuş olduğu bir sanal banka olarak karşımıza çıkmaktadır. Buradan da anlaşıldığı üzere söz konusu sanal bankanın da herhangi bir şubesi ya da ATM’si bulunmamaktadır.

Peki buna göre bakıldığında Enpara Sanal Bankasının herhangi bir şubesi ya da ATM’si yoksa bu bankada işler nasıl yürütülmektedir? Bir başla deyiş ile Enpara hangi ATM’lerde geçerli sayılmaktadır? Sizler de bu soruların cevaplarını arıyorsanız, söz konusu soruların cevaplarını yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Enpara Bankasının İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Yukarıda da değinildiği gibi dijital banka Enpara tamamen internet üzerinden işleyiş sağlamaktadır. Bir başka deyiş ile kimse Enpara’nın herhangi bir şubesini ya da ATM’sini görmemektedir. Bunun yanı sıra söz konusu bankanın internet şubesi ve mobil uygulamasının olduğu karşımıza çıkmaktadır. Buna göre bakıldığında bireyler tüm işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirmektedir.

Fakat bazı durumlarda ATM’lerin gerekli olduğu karşımıza çıkmaktadır. Gerek para yatırma gerekse de nakit para ihtiyacı karşılamak için Enpara bankasının da bir ATM’ye ihtiyaç duyduğu görülmektedir. Peki Enpara ATM’leri nelerdir?

Enpara ATM’leri Nelerdir?

Yukarıda da değinildiği üzere Enpara QNB Finansbank’ın internet temelli olan bir bankası olarak bilinmektedir. Buna göre bakıldığında ise Enpara’nın geçerli olduğu ATM’lerin başın QNB Finansbank yer almaktadır. Sizler de Enpara kullanıcıysanız ve ATM arıyorsanız, QNB Finansbak’tan işlemlerinizi halledebileceğiniz belirtilmektedir. Gerek nakit para çekme gerekse de para yatırmak için QNB Finansbank ATM’lerini kullanabilirsiniz.

Bu bilgilere ek olarak Enpara hangi ATM’lerde geçerli sorusuna bir diğer cevap da Denizbank ve TEB bankalarının ATM’leri olduğu karşımıza çıkmaktadır. Fakat burada şunu belirtmekte fayda söz konusu bu bankalar ayda sadece üç kez işlem yapılmasını ücretsiz olarak karşılamaktadır. Yeni aya geçildiği takdirde bu hak da yenilenmektedir. Üç işlemden sonra belirli bir komisyon farkı kesilmektedir.

Bir Cevap Yaz

TraderTakip Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.