«
  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Geleceği Olan Coinler (Kripto Paralar) Listesi

Geleceği Olan Coinler (Kripto Paralar) Listesi

Geleceği Olan Coinler (Kripto Paralar) Listesi 1

Geleceği Olan Coinler (Kripto Paralar) Listesi

Birçok yatırımcının gözdesi olan kripto para borsası, geleceği olan kripto paralar listesi arayışında olanların sayısını gün be gün artırmaktadır.

Kripto para borsasının büyüyen pazarı ve artan yeni projeler sayesinde birçok yatırım altcoin seçeneği artış göstermektedir. Sanal yatırımların artış göstermesi, dijital varlıklar olan kripto para borsasında güvenilirliği yüksek ve uzun vadede kar getirisi olan altcoinlerin neler olduğu merak konusu olarak gelişmeye devam etmektedir. Yatırımcıları kısa süre içinde zengin edebilecek potansiyeli bulunan kripto paralar listesi, kripto para borsasına yönelik tabloların değerlendirilmesi sonucunda şöyle bir tablo çizmektedir.

Yükselmesi Beklenen

Kripto para en iyi hangisi? Diye merak eden yatırımcılara 4 adet geleceği olan coin sunulmaktadır. Yükselmesi beklenen en iyi 4 altcoin şunlardır.

Cardano (ADA) Kripto Para

Cardano, Ethereum’un kurucu ortağı tarafından üretilmektedir. Finansal işlemleri online sistemde gerçekleştirmek için herhangi bir ücretin talep edilmediği Cardano, bir blok zinciri olarak üretilmiştir. Sadece bir kripto para birimi olarak üretilmeyen Cardano, dünyadaki tüm kurumlar ve kişiler tarafından kullanılabilen bir dijital platform olma özelliği göstermektedir.

Solana (SOL)

Tek tıkla 50.000’e kadar işlem gerçekleştirme potansiyeli olan Solana, hızlı bir blok zinciridir. Riskli yatırım araçlarından biri olan Solana’nın en büyük rakibi ise Ethereum’dur. Hızlı ve yenilikçi bir teknoloji ile tasarlanan Solana, yüksek fiyat dalgalanmaları nedeniyle yatırımcıların gözdesi olma yolunda ilerlemektedir.

Dogecoin Kripto Para

Dogecoin, yükselmesi beklenen altcoinler listesinde yer almaktadır. 2013 yılının aralık ayında üretilen Dogecoin, son dönemlerde birçok yatırımcının değerlendirdiği altcoinlerden biridir. Jackson Palmer ve Billy Markus tarafından tasarlanan Dogecoin, Bitcoin’de içlerinde yer almak üzere birçok altcoini yüksek kar getirisi ile geride bırakmayı başarmaktadır.

Chainlink (LINK) Kripto Para

İşlevsellik açısından ilk sırada yer alan Chainlink, hisse senetleri ile benzer değerlerde işlem görmektedir. Ethereum blockhain tabanlı başlatılan Chainlink, SmartContrat’a sahip bir altcoindir. San Francisco’da üretilen Chainlink, akıllı sözleşme aracılığı ile blockchain sistemine kolay bir şekilde entegre olma avantajına sahiptir. Yakın bir geçmişte üretilen Chainlink, geleceği olan kripto paralar listesi olarak yatırımcılara önerilen altcoinler arasında yer almaktadır.

Yukarıdaki bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

Bir Cevap Yaz

TraderTakip Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.